Czy potrzebujesz eksperta od SEO?

Jedną ze skuteczniejszych form reklamy jest marketing internetowy. Coraz więcej przedsiębiorstw rozwija swój biznes poprzez promocję w Internecie. Tworzą oni rozmaite strony internetowe i sklepy online. Podstawą tego rodzaju działań marketingowych jest dobra optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek. Czy warto takie działania oddać w ręce specjalistom?

Specjalista SEO to osoba techniczna, która zajmuje się optymalizacją serwisów pod kątem wyszukiwarek. Jego działania mają na celu zwiększenie widoczności witryny i osiągnięcie wysokich pozycji na dane wyrażenia i frazy kluczowe.

Oczywiście kwestią optymalizacji serwisu można zająć się samodzielnie. W Internecie dostępne są liczne poradniki i podręczniki SEO, które nakreślają temat pozycjonowania i udzielają niezbędnych wskazówek. Warto jednak się zastanowić, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie powierzenie serwisu osobie, która w pozycjonowaniu ma dużo większe doświadczenie. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pewność, że nasze nieumiejętne działania nie zaszkodzą naszej witrynie.

Specjalista SEO optymalizując serwis wykonuje m.in. takie czynności jak:

 • analiza zawartości serwisu i jego struktury,
 • przekazywanie uwag technicznych dla projektowanej witryny,
 • optymalizacja dostępne na stronie treści,
 • dopieranie odpowiednich słów kluczowych.

Wybór specjalisty SEO

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług na pozycjonowanie, warto zacząć działania w jak najszybszym czasie. Nowo utworzony serwis, który zostanie odpowiednio zoptymalizowany i dostosowany do wymagań wyszukiwarek, będzie miał dobre podstawy do osiągnięcia wysokich pozycji.

Należy jednak mieć na uwadze, że w tym środowisku są osoby, które nie koniecznie stosują się do wskazówek Google i prowadzą zbyt agresywny marketing, co nie wpływa pozytywnie na pozycję Twojej witryny w Internecie. Wybierając eksperta od SEO, nie daj się złapać na chwytliwe obietnice i gwarancje efektów. Dobrze sprawdź co dana osoba ma Ci do zaoferowania i jakie praktyki stosuje. • Skorzystałem z zamieszczonych wskazówek i faktycznie - moja strona internetowa jest częściej odwiedzana przez użytkowników!

  Tomasz Skowron
 • Klienci odwiedzają moją stronę częściej co przekłada się również na ilość sprzedanych produktów, a nie wdrożyliśmy jeszcze wszystkich wskazówek!

  Ela Kamińska
 • Zamieszczone wskazówki są na profesjonlanym poziomie. Zostały opisane tak, że zrozumiałe są również dla takich laików jak ja.

  Regina Wysocka
 • Z pomocą firmy zewnętrznej wdrożył zmiany w serwisie i od teraz sprzedaję więcej :)

  Hubert Wegner

Formularz kontaktowy


Wiadomość została wysłana!